e-Defter - VegaGrup Yazılım - Kurumsal Çözümler - SERKANKIR - Ünye
VegaGrup e-Defter sayesinde arşivleme yükünden kurtulur, defterlerinizi elektronik ortamda saklamanı güvencesini kazanırsınız.
e-Defter, VegaGrup Yazılım, Kurumsal Çözümler, SERKANKIR, Ünye
15440
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15440,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 
Ürünlerimiz

E-DEFTER

VegaGroup Yazılım

E-DEFTER

Gelirler İdaresi Başkanlığı’nın 13.12.2011 tarihinde yayımlamış 1 sıra no’lu Elektronik Defter Genel Tebliği ile hayata girmiş olan uygulamadır. e-Defter uygulaması ile Yevmiye ve Kebir Defterleri elektronik ortamda oluşturulup berat dosyaları elektronik ortamda GİB’in sistemine ibraz edilmek zorundadır. e-Defter’e geçen mükellefler bu sisteme geçtikten sonra bir daha noter onaylı kağıt defter yazdıramazlar. e-Defter aylık olarak gönderilmekte olup, gönderilecek ayın defteri takip eden 3 ayın son gününe kadar gönderilmelidir. e-Defter sistemi işletmelere kağıt, zaman ve arşivlemenin yüksek maliyetlerinden tasarruf sağlamaktadır. Elektronik ortamda oluşturulan defterlerin ve bu defterlerin beratlarının kağıt çıktısının alınmasının hiç bir geçerliliği yoktur. e-Defter kullanan işletmeler doğa dostu olarak çevremize büyük fayda sağlamaktadır.

 

  •  VegaGrup Yazılım, e-Defter sistemi çıktığı günden itibaren adını uyumlu yazılımlar listesine yazdırmıştır.
  •  30 yıllık deneyimi ile kullanıcılarına kullanışı kolay, pratik ve hızlı hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.
  •  Uyumlu yazılımı mevzuata göre kendini otomatik olarak günceller. Böylelikle mevzuata aykırı hatalı defter oluşumunu engeller.
  •  Bağımsız Platform yapısı ile GİB’in belirlemiş olduğu tüm standartlarda defter dosyaları alır ve bu dosyaları GİB’in sistemine yüklenmeye hazır hale getirir.
  •  VegaGrup e-Defter içerisinden yıl yıl bütün defterlerinizi ve berat dosyalarınızı görüntüleyebilirsiniz.
  •  Oluşturduğunuz her ayın genel mizan toplamını program içerisinden hızlıca görebilirsiniz.
  •  VegaGrup e-Defter sayesinde arşivleme yükünden kurtulur, defterlerinizi elektronik ortamda saklamanı güvencesini kazanırsınız.
  •  Tek düzen hesap planı kullanan herkes gönüllü olarak VegaGrup e-Defter kullanabilir.
  •  Yetki sistemi ile kullanıcılarınıza dilediğiniz gibi yetki verebilir, gelişmiş loglama sistemi sayesinde işlem kayıtlarını pratik bir şekilde izleyebilirisiz.

Destek sayfamızda bulunan bilgilerden bütün müşterilerimiz yararlanabilir.

Telefon desteği ve eğitici dosyalar ile çözüme ulaşamayan ve garanti kapsamı dışında olan müşterilerimiz destek alabilmek için SERVİS ANLAŞMASI yapmak zorundadırlar.