Fiş Yazıcılar - SERKANKIR
SERKANKIR Vega Yazılım Bölge Bayiliği ile birlikte Kurumsal Çözümler, Eğitim, Danışmanlık ve Yazılım Çözümleri hizmetleri vermekteyiz.
Vega Yazılım Bölge Bayiliği, Kurumsal Çözümler, Eğitim, restaurant otomasyonu, restoran programı, restoran yazılımı, restaurant otomasyon programı, vega stok programı, vega market programı, şefim programı, vega şefim, adisyon programı, yazar kasa programı, hızlı satış programı, perakende programları, restaurant kasa programı, adisyon yazılımı, üretim reçete programı, vega Ünye, vega Fatsa, vega ordu, vega korgan, vega kumru, vega aybastı, vega terme, vega çarşamba, vega samsun, ünye vega, fatsa vega, ordu vega, samsun vega, terme vega, çarşamba vega, ünye yazılım şirketleri, fatsa yazılım şirketleri, samsun yazılım şirketleri, ordu yazılım şirketleri
15580
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15580,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 
Donanım

Fiş Yazıcılar

OT & VT Çözümleri

Fiş Yazıcılar

TYSSO PRP250 Yüksek Hızlı Termal Fiş Yazıcı

 

TYSSO PRP250 Termal Fiş Yazıcı perakende cafe, restaurant ve fastfood gibi konuk ağırlama sektorü için tasarlanmış en iyi pos yazıcıdır. PRP250, 250 ms yüksek hıza, mükemmel dahili melody box desteğine, dahili kontrol tuşlarına sahiptir. Dahili kontrol tuşları ve uyarı ışıkları yazıcı konumunu daha iyi izlemeye ve kağıt besleme (FEED) operasyonunun daha kolay yapılmasını sağlar.

TYSSO PRP300 Yüksek Hızlı Termal Fiş Yazıcı

 

TYSSO PRP300 Termal Fiş Yazıcı perakende cafe, restaurant ve fastfood gibi konuk ağırlama sektorü için tasarlanmış en iyi pos yazıcıdır. PRP300, 250 ms yüksek hıza, mükemmel dahili melody box desteğine, dahili kontrol tuşlarına sahiptir. Dahili kontrol tuşları ve uyarı ışıkları yazıcı konumunu daha iyi izlemeye ve kağıt besleme (FEED) operasyonunun daha kolay yapılmasını sağlar.

SAM4S Giant100 Yüksek Hızlı Termal Fiş Yazıcı

 

■ USB + SERI + ETHERNET 3IN1 (Siyah & Beyaz Renk Seçeneği)

■ 1×108 Pulse, 100 Km Yazma + 1,000,000 Kesim Kapasitesi

■ Yüksek Sesli Dahili Buzzer (Melody Box)

TYSSO PRP950 Yüksek Hızlı Termal Fiş Yazıcı

 

TYSSO PRP-950 TERMAL FİŞ, MAKBUZ VE ADİSYON YAZICI
■ USB + LPT PORT (Dahili Buzzer)

TYSSO PRP-250C FİŞ YAZICI

 

TYSSO PRP 250C
Baskı Hızı: 250 mm / sn
Kağıt Otomatik Kesici
Kolay Kağıt Sıkışması Eliminasyonu
Destek qr kod yazdırma Kompakt ve Zarif Tasarım