SEO - Arama Motoru Optimizasyonu - SERKANKIR
SERKANKIR Vega Yazılım Bölge Bayiliği ile birlikte Kurumsal Çözümler, Eğitim, Danışmanlık ve Yazılım Çözümleri hizmetleri vermekteyiz.
Vega Yazılım Bölge Bayiliği, Kurumsal Çözümler, Eğitim, restaurant otomasyonu, restoran programı, restoran yazılımı, restaurant otomasyon programı, vega stok programı, vega market programı, şefim programı, vega şefim, adisyon programı, yazar kasa programı, hızlı satış programı, perakende programları, restaurant kasa programı, adisyon yazılımı, üretim reçete programı, vega Ünye, vega Fatsa, vega ordu, vega korgan, vega kumru, vega aybastı, vega terme, vega çarşamba, vega samsun, ünye vega, fatsa vega, ordu vega, samsun vega, terme vega, çarşamba vega, ünye yazılım şirketleri, fatsa yazılım şirketleri, samsun yazılım şirketleri, ordu yazılım şirketleri
16556
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16556,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 
Tasarım Çözümleri

SEO – Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO Optimize) hizmeti ile doğal ve kalıcı yöntemlerle SEO çalışmaları yaparak sitenizin bulunabilirliğini üst sıralara çıkarıyoruz ve SEO Optimizasyonu ile bulunabilirliğinizi arttırarak hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyor

SEO – Arama Motoru Optimizasyonu

SERKANKIR olarak SEO Uyumlu Web Tasarım hizmetinin yanı sıra siteler ve markalara özel olarak arama motoru optimizasyonu hizmeti de sağlamaktayız. Doğal yollarla, sektörünüze özel, rakip analizleri yaparak geliştirdiğimiz stratejiler ile yaptığımız SEO Optimizasyon çalışmalarıyla sitenizi rakipleriniz arasında üst sıralara çıkarıyor; bulunabilirliğinizi arttırıyoruz. Yapılan çalışmalar sonucunda markanızın prestijini ve bilinirliliğini arttırmış oluyor. Kendi kemik kulanıcı grubunuz oluşuyor. Bunun yanında doğal yollarla üst sıralara çıktınız için reklam çalışmalarınızdan da büyük oranda tasarruf etmiş oluyorsunuz.

Kalıcı ve Doğal SEO

Arama motoru optimizasyonu, web sitenizin arama motorlarının doğal sonuçlarında yükselmesi için yapılan çalışmalar bütünüdür. Arama motoru optimizasyonu (ingilizce karşılığı search engine optimazition kısaca SEO), temel olarak 2 ye ayrılır bunlar site içi optimizasyon & site dışı optimizasyondur. Biz web sitenizi kodlarken temel ve modern SEO kurallarını dikkate alırız ve web sitenizi bu kurallara göre kodlarız.

Piyasada çeşitli illegal yöntemlerle günlük olarak sizi yukarı çıkartacak ancak uzun solukla bakıldığında sitenizin sıralamasına çok ciddi zarar verebilecek bir çok şirket mevcuttur. Biz Toz ekibi olarak bu yöntemlerden kaçınır, doğal & kalıcı yöntemler ile sitenizi üst sıralara taşır, kalıcılığınızın daim olması için uğraşırız.

Unutmayalımki SEO uzun soluklu bir iştir ve dönüşleri yavaş ama kalıcı olur…

SEO Optimizasyonu Yükselin

İnternet üzerinde yapılan aramaların çok büyük bir bölümü arama motorları kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Google, Yandex, Bing vb. arama motorları aracılığı ile yapılan aramalarda üst sıralara çıkmanın en temel yolu SEO optimizasyon çalışmalarıdır. Günümüz ve gelecek internet teknolojisinin en prestijli reklam teknikleri arasında görülen bu optimize işlemi sonucunda içerik, bilgi, hizmet veya satışlarınızın çok daha fazla kitleye ulaşması sağlanır.

Arama Motoru Optimizasyonu Çalışmalasının Temel Hedefleri

– Anahtar kelimle aramalarında üst sırala çıkmak
– Ziyaretçi sayısında artış sağlamak
– Bulunabilirliğinizi arttırmak
– Site kimliğinizi korumak
– Reklam performans değerlerinde artış sağlamak
– Reklam maliyetlerini düşürmek
– Geri dönüşümleri arttırmak
– Kullanıcı deneyimini yükseltmek

Arama Motoru Optimizasyonu İş Planımız

Görüşme : Müşterilerimizden doldurulması istenen talep formuna istinaden müşteri temsilcilerimiz müşteriyle irtibata geçerek, seo çalışmaları hakkında detaylı bir görüşme gerçekleştirirler.

Rakip Analizi : Müşteri temsilcilerimizin müşteriyle yaptığı görüşmelerin ardından toplanan bilgiler uzman ekibimize aktarılır. Sektörel rakip araştırması yapılır; sizden gelen istekler analiz edilir. Daha sonra planladığımız SEO çalışmaları hakkında karşılıklı fikir bilgi alışverişi yapılır. Tasarımcı arkadaşlarımızın bu detayları değerlendirerek hazırladığı eskizler müşterimize sunulur.

Anahtar Kelime : Müşterinin bildirmiş olduğu istekler doğrultusunda arandığında sitesinin üst sıralarda çıkmasını istediği anahtar kelimeler incelenir.

Mevcut Durum Analizi : Müşterinin sitesindeki bilgiler incelenerek hangi kelimelerde kaçıncı sayfada çıktığı ile ilgili mevcut durum analiz raporu oluşturulur.

Teknik Analiz: Sitenin alt yapısı kontrol edilir. Site kodlamasının SEO uyumlu olup olmadığı kontrol edilir. Çıkan teknik analiz raporunun ardından yapılacaklar belirlenir ardından uygulanır.

İçerik Analizi: Sitede var olan içeriklerin doğal olup olmadığı kontrol edilir. Analiz sonucunda var olan içeriklerde negatif durum oluşturanların değiştirilmesi sağlanır.

SEO Optimizasyonu : Tüm değişiklikler bittikten sonra müşterinin sitesi yayına alınır ve artık kahvenimizi yudumlarken sitenin üst sıralara tırmanışını hep birlikte izleriz.