e-Mutabakat - VegaGrup Yazılım - SERKANKIR - Ünye
e-Mutabakat ile iş gücünden tasarruf etmek mümkün. Vega e-Mutabakat sayesinde mutabakat işlemlerinizi online olarak kolay ve hızlı yapabilirsiniz.
e-Mutabakat, VegaGrup Yazılım, SERKANKIR, Ünye
15444
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15444,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 
Ürünlerimiz

E-MUTABAKAT

VegaGroup Yazılım

E-MUTABAKAT

e-Mutabakat ile iş gücünden %70 tasarruf etmek mümkün…

 

Vega e-Mutabakat sayesinde mutabakat işlemlerinizi online olarak kolay ve hızlı yapabilirsiniz. Kullanışlı yapısı ile ticari ilişkinizin bulunduğu firmalara otomatik olarak mutabakat metni gönderir ve yanıt bekler. Yanıt alınan ve yanıt alınamayan firmaların listesini tek ekrandan görebilirsiniz. VegaGrup Yazılım e-Mutabakat uygulaması ile size zamandan tasarruf sağlar.Mutabakatlarınızın online gönderimini tek tuşla yapabilirsiniz. Sonrasında online olarak gelen yanıtların takibini ve raporlamasını yapabilirsiniz.

 

VegaGrup Yazılım sizlere en iyi kalite ve hizmet ile e-Mutabakat çözümleri sağlamaktadır.

Destek sayfamızda bulunan bilgilerden bütün müşterilerimiz yararlanabilir.

Telefon desteği ve eğitici dosyalar ile çözüme ulaşamayan ve garanti kapsamı dışında olan müşterilerimiz destek alabilmek için SERVİS ANLAŞMASI yapmak zorundadırlar.