Gizlilik - SERKANKIR
SERKANKIR Vega Yazılım Bölge Bayiliği ile birlikte Kurumsal Çözümler, Eğitim, Danışmanlık ve Yazılım Çözümleri hizmetleri vermekteyiz.
Vega Yazılım Bölge Bayiliği, Kurumsal Çözümler, Eğitim, restaurant otomasyonu, restoran programı, restoran yazılımı, restaurant otomasyon programı, vega stok programı, vega market programı, şefim programı, vega şefim, adisyon programı, yazar kasa programı, hızlı satış programı, perakende programları, restaurant kasa programı, adisyon yazılımı, üretim reçete programı, vega Ünye, vega Fatsa, vega ordu, vega korgan, vega kumru, vega aybastı, vega terme, vega çarşamba, vega samsun, ünye vega, fatsa vega, ordu vega, samsun vega, terme vega, çarşamba vega, ünye yazılım şirketleri, fatsa yazılım şirketleri, samsun yazılım şirketleri, ordu yazılım şirketleri
14922
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14922,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Gizlilik

Gizlilik

Gizliliğin Korunması

SERKANKIR gizliliğinize saygı duyar ve kişisel bilgilerinizi korumak için elinden geleni yapar. Normal şartlar altında, buradaki herhangi bir uygulama için belge ve belge numarası, doğum tarihi, ülke, e-mail adresi, telefon, iletişim adresi ve posta kodu gibi herhangi bir kişisel bilgi girmeniz gerekmemektedir. Eğer bir hizmet ve tercih bilgisi veya benzer kişisel bilgileri girmeyi dilerseniz, bu durumda SERKANKIR tarafından kişisel bilgilerinizin belirlenmiş amaç için kullanılmasını kabul etmeli ve kişisel bilgi kullanımı şartlarını anlamalı ve kabul etmelisiniz. Aynı zamanda, SERKANKIR teknoloji ve hizmet çalışması ve gelişimi için, SERKANKIR büyük olasılıkla kişisel olmayan gizlilik bilgilerini toplar, kullanır veya kullanıcıya üçüncü taraflar sağlayarak, SERKANKIR kullanıcılara daha iyi bir kullanıcı deneyimi ve hizmet kalitesi sunmasına katkıda bulunur.

SERKANKIR bağlılığı hiçbir zaman ve hiçbir durumda kişisel bilgilerinizi satmaz, SERKANKIR kullanıcı profili sadece yasal olarak kabul edilen ve SERKANKIR’ı net şekilde kullanabilen kullanıcılardan oluşmaktadır. Belirli bir amaç için, isteye bağlı ürün türünü ve istenilen elektronik kayıt veya başvuru ad bilgisini girerseniz, şartlar uyarınca yetkili kullanım kapsamında bilgi alabilirsiniz. Ama SERKANKIR’ın kendisini korumak için bu şekilde hareket edilmesini gerektiren sebepleri var. Müşteriler veya kamu da bazı kişisel bilgileri olabildiğince küçük kapsamda açabilir, bu yüzden kişisel bilgi girmeden önce bu durumun öngörülmesi ve kabul edilmesi gerekmektedir.