Kurumsal Kimlik Tasarımı - SERKANKIR
SERKANKIR Vega Yazılım Bölge Bayiliği ile birlikte Kurumsal Çözümler, Eğitim, Danışmanlık ve Yazılım Çözümleri hizmetleri vermekteyiz.
Vega Yazılım Bölge Bayiliği, Kurumsal Çözümler, Eğitim, restaurant otomasyonu, restoran programı, restoran yazılımı, restaurant otomasyon programı, vega stok programı, vega market programı, şefim programı, vega şefim, adisyon programı, yazar kasa programı, hızlı satış programı, perakende programları, restaurant kasa programı, adisyon yazılımı, üretim reçete programı, vega Ünye, vega Fatsa, vega ordu, vega korgan, vega kumru, vega aybastı, vega terme, vega çarşamba, vega samsun, ünye vega, fatsa vega, ordu vega, samsun vega, terme vega, çarşamba vega, ünye yazılım şirketleri, fatsa yazılım şirketleri, samsun yazılım şirketleri, ordu yazılım şirketleri
16520
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16520,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 
Tasarım Çözümleri

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik tasarımı çalışmalarımızda fikirlerinizi, fikirlerimiz olarak benimser ve tüm içeriği sizin gözünüzden anlamaya çalışırız. Profesyonel kurumsal kimlik tasarımı ile markanızı en iyi şekilde yansıtın

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Markanızı her yerde tanıtabileceğiniz kurumsal kimlik çalışması ile itibarınızı arttırın. Farklı sektörlerden farklı ihtiyaçlar için kullanılabilecek tanıtım materyalleri markanızı tanıtsın. SERKANKIR kurum içi ve kurum dışı kurumsal kimlik çalışmalarınızı sizin için profesyonelce gerçekleştirmektedir.

Strateji : Kurumsal Kimlik

Bizim için kurumsal kimlik tasarımı çalışmaları, kurum içi ve kurum dışı olmak üzere 2 bölümde incelenmelidir.

Kurumsal Kimlik Bileşenleri Nelerdir?

Kurum İçi : Amblem / Logotype kullanım standartları, Antetli kağıt tasarımı, Devam kağıdı tasarımı, Zarf tasarımı, Kartvizit tasarımı, Dosya tasarımı, Bloknot tasarımı, Haberleşme formları, Kurum içi yönlendirmeleri, Muhasebe dokümantasyonlarının tasarımı (Fatura, İrsaliye, Makbuz vb…), Dijital materyallerin tasarımı

Kurum Dışı : Araç / filo dijital baskı tasarımları, Tanıtım materyalleri (Katalog, broşür, insert, kit vb…), Gazete, dergi ve/veya diğer tanıtım materyalleri

Profesyonel Kurumsal Kimlik Tasarımı

SERKANKIR ekibi olarak kurumsal kimlik tasarımı çalışmalarımızda, olmazsa olmaz olarak nitelendirdiğimiz tek şey, kurumla ilgili tüm verilerin eksiksiz ortaya konması ve bu verilerin kısa zamanda kurumunuzun genel anlayışını ve çizgisini eksiksiz yansıtmasıdır.

Kurumsal kimlik tasarımı çalışmalarımızda fikirlerinizi, fikirlerimiz olarak benimser ve tüm içeriği sizin gözünüzden anlamaya çalışırız. İşlerimizde renk kusursuzluğunu yakalamak için; sektör, hedef kitle ve kurumun psikolojik olarak vermek istediği ana mesajı dikkate alarak şirketinizi yansıtacak uygun rengi seçeriz.

Çok şık bir takım elbiseli, bakımlı, prezantabl olan bir insanla diyalog kurmak, sohbet etmek veya iş yapmak istemez misiniz? İlk intibanın insan üzerindeki etkisi göz ardı edilemez bir gerçek olduğu için kurumsal kimlik çalışmalarınızı da bu bilinçle tasarlarız. Kurumun kendisiyle ilgili vermek istediği mesaj ne ise bu yolla verilir.Bu çalışmalar tamamen geleceğe yatırımdır ve kazancı zamanla meydana çıkar.

KURUMSAL MARKA

Markanızın renklerini profesyonel tasarımla birleştirerek kurumsallığınızı başarılı bir şekilde tanıtın

SEKTÖRE ÖZEL

Kurumunuzu ve sektörünüzü doğru ve başarılı bir şekilde analiz ederek kurumsal kimliğinizi tasarlıyoruz

FARK YARATIN

Markanızın yüzü olan kurumsal kimliğinizi doğru şekilde yansıtarak rakipleriniz arasında fark yaratın

TANITIM

Kartvizitinizden, logonuza, resmi evraklarınızdan promosyonlarınıza kadar firmanızı tanıtın.

Kurumsal Kimlik ve Marka

Başarılı bir kurumsal kimlik tasarımı markaların ilk dikkat çekmesi gereken noktalar arasında yer alır. Bir markanın ismi kadar logosu ve renkleri de akılda ilk kalıcı olanlar arasında yer alır. Seçtiğiniz renk ve logo isimle birlikte karşıda ki kişide ilk çağrışanlardır. Markanız başarılı bir kurumsal kimlik tasarımının ilk avantajı sizi rakipleriniz arasında ön plana çıkarmasıdır. Ürünlerinizi, hizmetlerini, markanız iyi yansıtan bir tasarım sizler her alanda bir adım önde başlatacaktır. Kurumsal kimlikte ilk dikkat edilmesi gereken tasarımların firmayı ve sektörü yansıtması kadar özgün olmasıdır. Özgün tasarımlar en büyük ayırt edici özelliklerden biridir.

Kurumsal Kimlik Tasarımı İş Planımız

Görüşme : Müşterilerimizden doldurulması istenen talep formuna istinaden müşteri temsilcilerimiz müşteriyle irtibata geçerek, arzu ettikleri kurumsal kimlik tasarımı hakkında detaylı bir görüşme gerçekleştirirler.

Sunum : Müşteri temsilcilerimizin müşteriyle yaptığı görüşmelerin ardından toplanan bilgiler uzman ekibimize aktarılır. Renkleriniz, logonuz, hizmetleriniz başarılı bir şekilde analiz edilir. Sektörel rakip araştırması yapılarak hazırladığımız kurumsal kimlik tasarımları hakkında karşılıklı fikir ve bilgi alışverişi yapılır. Tasarımcı arkadaşlarımızın bu detayları değerlendirerek hazırladığı eskizler müşterimize sunulur.

Tasarım : Eskizlerin sunulması ile ortaya çıkan fikirler ve tasarımcı arkadaşlarımız sunumu doğrultusunda hazırlanan kurumsal kimlik tasarımları onay aşamasına getirilir.

Onay : Müşterimize sunulan tasarımlar doğrultusunda gerekli revizeler yapıldıktan sonra müşterimizden onay alınır.

Teslim : Onaylanan kurumsal kimlik tasarımları, renk ve pantone değerleri ile birlikte istenilen formatta hazırlanarak USB, Cloud, DVD veya FTP gibi dijital ortam üzerinden müşterimize teslim edilir.