VEGA RS - SERKANKIR
SERKANKIR Vega Yazılım Bölge Bayiliği ile birlikte Kurumsal Çözümler, Eğitim, Danışmanlık ve Yazılım Çözümleri hizmetleri vermekteyiz.
Vega Yazılım Bölge Bayiliği, Kurumsal Çözümler, Eğitim, restaurant otomasyonu, restoran programı, restoran yazılımı, restaurant otomasyon programı, vega stok programı, vega market programı, şefim programı, vega şefim, adisyon programı, yazar kasa programı, hızlı satış programı, perakende programları, restaurant kasa programı, adisyon yazılımı, üretim reçete programı, vega Ünye, vega Fatsa, vega ordu, vega korgan, vega kumru, vega aybastı, vega terme, vega çarşamba, vega samsun, ünye vega, fatsa vega, ordu vega, samsun vega, terme vega, çarşamba vega, ünye yazılım şirketleri, fatsa yazılım şirketleri, samsun yazılım şirketleri, ordu yazılım şirketleri
15355
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15355,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 
Ürünlerimiz

VEGA RS

VegaGroup Yazılım

VEGA RS

Vega Rs Nedir?

Vega Report Server Web tabanlı bir rapor sunucusudur Telefon tablet ve bilgisayardan web sayfası üzerinden alınabilir. Alınan raporlar excel pdf veya resim haline getirilebilir. İstediğiniz raporu linkler halinde müşterilerinizle veya çalışma arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. (Müşteriye hesap ekstresinin linkini gönderme veya sipariş bilgisi gönderme gibi)

vegasmart
VEGA RS NELER YAPAR?

  • Vegars de kullanıcılara yetki verilebilir ve bu yetki dahilinde kullanıcı ekranına raporlar gelir.
  • Ciro,Personel Cirosu,Çek, senet ve nakit işlemlerinizi günlük aylık veya yıllık görebilirsiniz.
  • Alış ve Satış İşlemlerinizi günlük,aylık ve yıllık listeler halinde görebilirsiniz.
  • Envanterlerinizi depolara göre gruplandırarak görebileceğiniz raporlar vardır.
  • Vegars raporları daha çok patronların şirket ile ilgili genel durumları gözlemlemek için telefonalrından veya tabletlerinden raporlara eriştiği bir raporlama sistemidir.

Destek sayfamızda bulunan bilgilerden bütün müşterilerimiz yararlanabilir.

Telefon desteği ve eğitici dosyalar ile çözüme ulaşamayan ve garanti kapsamı dışında olan müşterilerimiz destek alabilmek için SERVİS ANLAŞMASI yapmak zorundadırlar.