Pdks Sistemleri - SERKANKIR
SERKANKIR Vega Yazılım Bölge Bayiliği ile birlikte Kurumsal Çözümler, Eğitim, Danışmanlık ve Yazılım Çözümleri hizmetleri vermekteyiz.
Vega Yazılım Bölge Bayiliği, Kurumsal Çözümler, Eğitim, restaurant otomasyonu, restoran programı, restoran yazılımı, restaurant otomasyon programı, vega stok programı, vega market programı, şefim programı, vega şefim, adisyon programı, yazar kasa programı, hızlı satış programı, perakende programları, restaurant kasa programı, adisyon yazılımı, üretim reçete programı, vega Ünye, vega Fatsa, vega ordu, vega korgan, vega kumru, vega aybastı, vega terme, vega çarşamba, vega samsun, ünye vega, fatsa vega, ordu vega, samsun vega, terme vega, çarşamba vega, ünye yazılım şirketleri, fatsa yazılım şirketleri, samsun yazılım şirketleri, ordu yazılım şirketleri
16186
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16186,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 
Ürünlerimiz

Pdks Sistemleri

IT & Güvenlik Çözümleri

F18 Parmakizi Standalone Geçiş Kontrol ve PDKS Terminali

F18 yaratıcı biyometrik parmak izi okuyucuları erişim kontrol panelleri içindir. Yüksek performansın yanında gelişmiş algoritmayı da beraberinde getirir. F18 piyasadaki en hızlı parmakizi eşleşme algoritmasını içinde barındıran yüksek resim kaliteli kızılötesi tanımaya sahip parmak izi senörü içindedir. Cihaz büyük ölçüde kullanıcı rahatlığı sunmaktadır. Bütün işlemlerinizi TFT-LCD renkli ekranda yapabilirsiniz. Parmak izi resmi ekranda gözükür. Böylece kullanıcı parmağını doğru pozisyonda cihaza tanıtırsa tanımlama oranı artar. Ağ tipleri arasında TCP/IP ve RS485 mevcuttur.

SF300 Parmak izi ve PDKS Terminali

SF300 IP tabanlı parmak izi terminali, hem ağa bağlanarak çalıştırılabilir hem bağımsız modda çalışır. ZKAccess3.5 yazılımıyla access kontrol ve personel takip yönetim sistemlerine bağlanabilirsiniz.

Wiegand çıkışı SF300’u, ZK veya 3’uncu bir partiye ait kontrolüra slave okuyucu olarak bağlanmasında kolaylık yaratır. Ek olarak, wiegand girişi iki birimin SF300 birbirleriyle konfigüre olmasını sağlar. Bunun yanında, anti-passback fonksiyonu güvenliğin arttırılmasında kullanılabilir.

Yardımcı giriş arayüzü, SF300 cihazının duman dedektörü, acil durum anahtarı gibi dış kaynakla bağlanmasına olanak tanır.

Geçiş Kontrol Sistemi ve Personel Takip Terminali – iClock 680

Kullanıcılar kolaylıkla veri transferi gerçekleştirebilir. iClock680 – RS232/485, TCP/IP.
En önemlisi ise bütün işlevler ağ modunda çalışmaktadır.
iClock680 çeşitli USB flash disklerle uyumludur, Ayrıca veri yedekleme ve kurtarma özelliği vardır. iClock680 bilgi çekme, wiegve-çıkış, kapı kilit bağlantısı, alarm ve zil çaldırma gibi yerlerde erişim kontrol arayüzü mevcuttur.

Parmak Okuma Sistemi ve RFID MA300

Parmak Okuma Sistemi MA300, parmakizi cihazları arasında en yaratıcı tasarıma sahip biyometrik bir cihazdır. Gelişmiş ZKT eco parmak izi algoritmasıyla yüksek performansı, kararlılığı ve hızlı eşleşme teknolojilerini beraberinde getiriyor.
Metalik kaplaması sayesinde suya dayanıklı yapı.
MA300 kolaylıkla standalone özelliğinin getirisiyle 26-bit wiegand panellerle sorunsuz çalışabilir. Yeni kullanıcı kaydı admin kartı vasıtasıyla standalone modunda yapılır. Böylelikle cihaz sorunsuz biçimde bağlantıyı gerçekleştirir. Bağlantı türleri olarak TCP/IP ve RS485 kullanılır.

iClock580 | Personel Takip

iClock580 Personel Takip Sistemleri
Hızlı Kullanıcı Arayüzü

Gelişmiş algoritmasıyla güvenli ve hızlı bir geçiş kontrol performansı sunan ICLOCK580 ID parmak izi terminali; üzerinde barındırdığı yüksek hassasiyetli ZK optik sensörü sayesinde yalnızca 1 saniye gibi kısa bir sürede parmak izi eşleştirmesi yaparak kullanıcı resmini ekranda gösterebiliyor.
Manyetik kilit, kapı sensörü ve çıkış butonlarına bağlantı yapabilen cihaz; aynı zamanda WIFI, ethernet ve USB portlarından bağlantı kurabiliyor.

iClock 880 Yüksek Kapasiteli PDKS Terminali

Yüksek Kapasite 50000 parmakizi
Kamera ve 3.5” renkli TFT LCD Ekran
iClock880-H ZKTeco’nun yüksek performanslı, üstün resim kalitesine sahip parmakizi optik sensörlü cihazıdır. Patentli optik sensörü çizilmelere ve darbelere karşı dayanıklıdır. Cihaz 3.5” renkli TFT-LCD ekrana sahiptir.
İletişim arayüzü TCP/IP, RS232/485. Yedek batarya güç kesintisinde devreye girer. Cihaz profesyonel erişim kontrol işlevleriyle çoklu doğrulama modlarını daha kolay halletmenizi sağlıyor.
Bunlar parmakizi, şifre, RFID card veya benzeri kombinasyonlardır.

VF 780 | Yüz Tanıma Cihazı

ZKTeco VF 780 Çoklu Algılama 800 Adet Yüz Kapasitesi 10.000 Kart Kapasiteli Yüz Tanıma Cihazı

Personel takip sistemleri arasında gelişmiş kullanım alanlarına sahiptir. Üstün yüz tanıma hızı kullanıcılara eşsiz yüz yakalama teknolojilerini sunmaktadır.
ZKTeco VF780 yüz tanıma terminali personellerinizin yüz kayıtlarını sakal,bıyık,şapka gibi engellere aldırmadan oldukça basitçe kayıt işlemlerini üst düzey algoritmasıyla sisteme tanımlar. Böylelikle işletmenizde bulunan personeller rahatlıkla yüz tanıma cihazı üzerinde geçişlerini tamamlayabilirler.

MultiBio 700 Yüz Tanıma Terminali

Multi-Biometrik Erişim ve Zaman Kontrol Terminali
Karanlık Ortamlarda Mükemmel Performans
1.500 Yüz Tanımlama
2.000 Parmak okuma Kapasitesi

uFace 800 Yüz Tanıma Sistemi

uFace 800 Yüz Tanıma Sistemi çoklu-biyometrik personel devam ve erişim kontrol cihazı ZKTeco’nun en son ZKFace algoritmasına sahiptir.

ZKSoftware yüksek performans, yüksek görüntü kaliteli optik sensörleri yardımıyla yüz tanıma işlemleri artık çok kolay. Üst düzey patentli optik sensörü, çiziklere ve darbelere karşı son derece dayanıklıdır.

Yüz tanıma sistemlerimizde yüksek seviye donanımlar kullanılmaktadır. Multi-biyometrik çözümler ve çoklu tanıma işlevleriyle ZKSoftware yüz tanıma sistemleri kullanıcılara net görüntü kalitesi sunuyor.
uFace 800 Donanım platformu ve algoritma olarak müşterilere, tamamen yenilenmiş arayüz deneyimi sunuyor. UI temiz ve kullanımı kolay olması kullanıcı dostu işlem olanağı imkanı verir. Yüz tanıma sistemi akıcı kullanıcı tecrübesiyle, hızlı işlem yapmanızda size yol gösterir. Cihazın doğrulama konusunda güvenlik seviyesi üst düzey parametrelerle gerçekleşir.

YK 568

Güvenliğiniz İçin Doğru Tercih

ZKSoftware YK-568 Butonlu tuş takımı standalone cihazı, güvenilir şifreli ve kartlı terminaller arasında en ideal seçim olmuştur. Geçiş kontrolün hizmetinize sunulduğu üstün ortamlara girin. İş, ev, eğlence, yüksek güvenliğe yönelik her alanda karşınıza çıkabilecek ve gereksinimleri karşılayabilecek bir deneyime hazırlanın.

Kart Okuyucu SC700

SC700 3″ TFT LCD sahip 125 KHz proximiti access kontrol terminalidir. Renkli ekran ve dokunmatik ekran işlemleri ile kullanıcı dostu ve kolay menü yönetimi sunuyoruz.
Ethernet üzerinden PC ile bağlandığında, SC700 ZKAccess 3.5 yazılımı tarafından yönetilir. Yazılım access kontrol ve zaman & devam olmak üzere iki uygulama sağlar. Ayrıca bağımsız modda çalışabilir, ve USB flash sürücü tarafından veri aktarabilirsiniz.
SC700 son sürümü proksimit okuyucu bağlamak için Wiegand Input portu içerir ve Wiegand Out bağlantı noktasını kullanarak bir kontrolörün okuyucusu olarak kullanılabilir. Profesyonel bir access kontrol cihazı olarak, zaman dilimleri ve gruplar, tatil yönetimleri, bağlantı, anti-passback fonksiyonları vb veriyor.

SC403 Kart Okuma Sistemleri

Geçiş kontrol cihazı ZKTeco tarafından üretilmiştir. Geçiş kontrol cihazları arasında elegant tasarımı ve profesyonel montaj kolaylığı sayesinde giriş kontrol sistemlerinde kullanım üstünlüğü sağlar.
Cihaz üzerinde kilit kontrol, alarm, çıkış butonu, kapı sensörü gibi işlevler bulunmaktadır. Cihazdaki ayarlamalar, LCD ekran üzerinden kolaylıkla uygulanabilir. Aynı zamanda bilgisayar bağlantısıyla geçiş kontrol ayarlarını ücretsiz yazılım olan ZKAccess 3.5 arayüzüyle kullanıcı gerçekleştirebilir.

ZKGuard – 4000 S Bekçi Tur

ZKGuard Bekçi Tur Yönetim Sistemi

• Ergonomik yapısı, ürünün sağlamlığı, kullanıcı dostu yazılımı ile eşsiz bir ürün.
• Yüksek kaliteye sahip ve kötü ortam koşullarına karşı oldukça dayanıklıdır.
• ZKGuard 4000 S ile birlikte bir adet kılıf, kablo adaptör, ZKGuard Bekçi Tur Yönetim Yazılımı ve ZKGuard Tag Kit’e de sahip olabilirsiniz.

ZKGuard Bekçi Tur Anahtarlık Tipi Tag

ZKGuard Bekçi Tur Duvar Tipi Tag

ZK-D300 EL DEDEKTÖRÜ

ZK-D300 el dedektörü yüksek hassasiyet seviyesini barındıran el tipi metal dedektörü olarak üretilmiştir. Üst segment güvenlik uygulama bölgelerine kurulumu için dizayn edilen güvenlik dedektörü kesin ve doğru bilgiyi güvenlik operatörüne sağlayarak tehlikeli madde taşıyabilecek kişilerin tespitinde kolaylık sağlamaktadır.

ZK-D100S | El Dedektörü

Güvenlik Taraması: El dedektörü, Yasaklanmış Eşyaların Geçişini Engeller ; bıçak, silah vb.
Fabrika : Değerli eşyaların çalınmasını önler.
Eğitim Kurumları : Telefon, elektronik sözlük, gibi eşyaların sınavın olucağı sınıflara girmesinin önüne geçer.

FB3000/3200 Serisi Biometrik Flap Bariyer

Flap Bariyerler binaların, şantiyelerin giriş ve çıkışlarında ziyaretçileri ve elemanları takip etmek için kullanılır. Sadece yetkili kullanıcılar flap bariyerlerden belirli alanlara erişebilir. Bariyerdeki ışıklar flap bariyerlerin durumunu gösterir. Sabit yeşil ışıklar kilitli bariyerleri göstermektedir. Yanıp sönen yeşil ışıklar erişilebilir bariyerleri göstermektedir.
ZKSoftware access kontrol sistemleri önemli ölçüde iş ortakları için maliyetleri düşürür. RFID, parmak izi doğrulama, yüz tanıma ve damar doğrulama teknolojileri gibi access kontrol sistemi seçenekleri mevcuttur.

Tripod Turnike ZKT2200

Tripod turnikeler kompakt ve uygun maliyetli giriş çözümleridir. Güç tüketimi, aşınma ve yıpranmayı azaltarak, pürüzsüz ve sessiz çalışması için tasarlanmıştır. Yüksek trafiği olan alanlar için uygundur.

ZKT2200 serisi yüksek trafiği olan ve sağlamlığın önemli olduğu alanlar için iyi tasarlanmış, paslanmaz çelikten yapılmış iki bacaklı bir bariyerdir.

Access kontrol sisteminden sinyalin alınması veya düğmeye basılmasıyla, kişinin girişine izin verir. Statü üst kısımdaki lcd yön modu göstergelerinde belirtilir. Farklı yönlere giriş elektronik olarak kontrol edilir. Varsayılan mod, geçerli bir yetki sinyali alınana kadar mekanizmayı kilitler. Eğer bir tarafı serbest bırakmak istiyorsanız, mekanizmasını ayarlayabilirsiniz. Acil bir durumda, yatay kol serbest geçişe izin vermek için düşecektir. Led yön modu göstergeleri standart olarak yer almaktadır.

ZKT 1200 Double Tripod Düşen Kol Turnike

Tripod turnikeler kompakt ve uygun maliyetli bir giriş çözümleridir. Güç tüketimi, aşınma ve yıpranma azaltarak, pürüzsüz ve sessiz çalışması için tasarlanmıştır. Yüksek trafiği olan alanlar için uygundur.

ZKT1200 serisi, paslanmaz çelik kompakt versiyonumuz, alanın problem olduğu mekanlarda yüksek işletim güvenilirliği sunar. TS1200 serisi, iki geçiş kanalı ile uygun maliyetli bir uygulamadır.

Access kontrol sisteminden sinyalin alınması veya düğmeye basılmasıyla, kişinin girişine izin verir. Farklı yönlere giriş elektronik olarak kontrol edilir. Varsayılan mod, geçerli bir yetki sinyali alınana kadar mekanizmayı kilitler. Eğer bir tarafı serbest bırakmak istiyorsanız, mekanizmasını ayarlayabilirsiniz. Acil bir durumda, yatay kol serbest geçişe izin vermek için düşecektir.

ZKT-1000 Tripod Turnike Sistemleri | Geçiş Kontrol

Tripod turnikeler kompakt ve uygun maliyetli kolay giriş-çıkış çözümleridir.
Turnike sistemleri arasında az enerji tüketimine sahip ve acil durumlarda hızlı çıkış yapılması gerekilen durumlarda düşen kol özelliği çıkış yapılan turnike bölümlerinde süre kaybı olmadan insanların çıkışlarını basitleştirir.

Boy Turnikesi – 2300

Biometrik Tam Boy Turnike
FHT2300: Tam Boy Turnike
FHT2311: RFID Geçiş Kontrol Sistemli Boy Turnikesi
FHT2322: Access Kontrol RFID Geçiş Kontrol Sistemli Boy Turnikesi